КИЇВ (QHA) -

7 лютого спікер Верховної Ради Андрій Парубій достроково закрив пленарне засідання через відсутність достатньої для прийняття рішень кількості депутатів. Про це він повідомив з президії парламенту.

В результаті голосувань, ні одне питання порядку денного не набрало необхідної кількості голосів.

— Сьогодні ми шляхом рейтингового голосування спробували знайти законопроекти, які можуть мати підтримку у залі. На жаль, жоден з них підтримки не знайшов, у зв'язку з цим я закрию ранкове засідання Верховної Ради, зазначив він.

Перед закриттям засідання народні депутати відмовилися скасувати рішення про прийняття законопроекту про приватизацію державного майна. За прийняття проекту проголосувало всього 11 нардепів, що дозволяє Парубію самому підписати прийнятий закон і передати його на підпис президенту України.

Наступне засідання відбудеться вже завтра, 8 лютого о 10:00.

QHA повідомляло, що Верховна Рада прийняла 242 голосами постанову, в якій засуджує закон польського сейму про Інститут нацпам'яті Польщі. Проти прийняття документа проголосували два нардепа, а 20 депутатів утрималися.

Нагадаємо, в ніч на 1 лютого польський Сенат без поправок ухвалив закон про Інститут національної пам'яті, згідно з яким передбачається кримінальна відповідальність за так звану «бандерівську ідеологію», а також за твердження про причетність поляків до вбивств євреїв під час Другої світової війни. Закон підтримало 57 сенаторів.

QHA