АНКАРА (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін поклав квіти біля будівлі Великих національних зборів Туреччини, яка у липні 2016 року піддалася бомбардуванню під час спроби державного перевороту. Про це повідомляється на сторінці зовнішньополітичного відомства України у Twitter.

Главу МЗС супроводжували лідер кримськотатарського народу, Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, посол України в Туреччині Андрій Сибіга та інші.

Нагадаємо, сьогодні триває другий день робочого візиту глави МЗС України Павла Клімкіна до Туреччини. У поїздці його супроводжує народний депутат України Мустафа Джемілєв.

Як повідомив кореспондент QHA, в Анкарі у рамках візиту глави МЗС України до Туреччини відбулася зустріч лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, посла України в Туреччині Андрія Сибіга зі спікером Великих національних зборів Туреччини Ісмаїлом Кахраманом і главою комітету із зовнішніх зв'язків Великих національних зборів Туреччини Волканом Бозкіром, повідомляє кореспондент QHA.

QHA