МОСКВА (QHA) -

У Кремлі перед зустріччю глав РФ і США Володимира Путіна і Дональда Трампа розробили проект їхньої спільної заяви і передали до Вашингтона.

Про це повідомляють російські ЗМІ, з посиланням на співрозмовників в американських держструктурах.

За даними ЗМІ, у підготовленому двосторінковому документі йдеться про необхідність підтримувати діалог між президентами, військовими структурами, спецслужбами і дипломатами Росії та США, а також розвивати економічні зв'язки.

Вашингтон нібито готовий взяти за основу російський проект спільної заяви, але американській стороні важливо, щоб або в декларації, або в окремому документі, або навіть на рівні усної заяви була відображена заклопотаність Білого дому з приводу «втручання російських спецслужб у президентські вибори 2016 року» і прозвучали гарантії, що «надалі такого не повториться».

Співпраця Москви і Вашингтона у проекті заяви називають однією з умов регіональної і світової стабільності. У російських відомствах, які займаються організацією зустрічі Путіна і Трампа, ці дані підтвердити не змогли.

Раніше повідомлялося, що ситуація в Україні стане ключовою темою зустрічі президентів США і Росії. Зустріч нібито має зменшити напруженість у міждержавних відносинах, яка досягла масштабу часів «холодної війни».

Джерело: Комерсант

QHA