КИЇВ (QHA) -

Під час відновлення національно-територіальної автономії Криму вже будуть підготовлені кадри, які займуть дипломатичні, а можливо й управлінські посади. Так відгукнувся про підготовку випускників Академії публічної дипломатії кримських татар член Меджлісу кримськотатарського народу і голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв.

— Коли ми кажемо про створення або відновлення національно-територіальної автономії, у першу чергу, ми матимемо підготовлені кадри, які не тільки отримали вищу освіту в українських вузах, вони ще й отримали додаткову освіту від експертів і кращих фахівців України в рамках нашої академії, і до того ж, вони отримали певний досвід: досвід налагодження комунікації, розуміння геостратегічних процесів та інформаційної політики, розуміння тих процесів, що відбуваються у світі. Деякі з них ми моделювали, вивчали те, що відбувається у Сирії, те, що було у М'янмі, для того, щоб потім ми могли максимально використовувати ці знання в Криму, з огляду на світовий досвід. І не допустити будь-яких трагічних ситуацій, — розповів Барієв.

Ескендер Барієв припустив, що випускники академії будуть добрими помічниками, а в майбутньому і лідерами у справі розвитку Криму як мирного, інвестиційно і туристично привабливого регіону України.

Нагадаємо, Академія публічної дипломатії кримських татар оголосила про наступний набір слухачів.

Головна умова прийому в Академію — бажання працювати на міжнародному рівні у сфері проблем Криму і кримських татар.

QHA