СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Колишній "голова" Ялти Андрій Ростенко, якого раніше звинуватили у незаконному відчуженні землі на ПБК, став куратором Федеральної цільової програми (ФЦП) з розвитку Криму і Севастополя.

"Віце-прем'єр" Криму Віталій Нахлупін опублікував у своєму Instagram фотографію із засідання «Координаційного регіонального штабу з реалізації ФЦП».

На фото видно, що у засіданні взяв участь Андрій Ростенко.

 

Кримський громадський працівник Олександр Таліпов у своєму Facebook підтвердив, що «екс-мер» Ялти став куратором ФЦП.

— Андрій Олегович Ростенко став у якості радника Голови Криму до «кураторства» ФЦП! Побажаємо Андрію Олеговичу успіхів у всіх його починаннях! Дякуємо Віталію Германовичу за цей легкий тролінг в Інстаграмі.

Ростенко доводиться зятем так званому "голові Криму" Сергію Аксенову.

 

Андрія Ростенка затримали 22 травня в аеропорту «Шереметьєво» у Москві, коли той повертався з Копенгагена. Його звинуватили у перевищенні повноважень на посаді "голови Ялти" за вилучення 26 соток землі під санаторієм «Бекетово» в Алупці на користь Ялти. Після затримання Ростенка у справу втрутився підконтрольний Кремлю голова Криму Сергій Аксенов — він клопотав про звільнення Ростенка.

 

QHA повідомляло, що уряд РФ продовжив дію Федеральної цільової програми розвитку Криму і Севастополя на два роки — до 2022 року.

Російський уряд неодноразово вносив правки до цієї програми, останнього разу — у січні 2018 року, коли витрати на розвиток анексованого півострова збільшили на 11,77 мільярда рублів — до 837,17 млрд руб.

QHA