КИЇВ (QHA) -

Прокремлівська риторика кандидата у президенти Франції Марін Ле Пен в результаті може призвести до того, що Росія почне підтримувати місцевий сепаратизм і створить у Франції терористичну квазіреспубліку на кшталт донбаських «Д/ЛНР». Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила депутат Верховної Ради України Ірина Фриз.

— Популісти не думають на крок вперед, і це негативно може позначитися на державному устрої і створити системні проблеми. Якщо хтось думає, що Путін обмежиться Україною  він помиляється... Щойно хтось у Європі визнає Крим російським, як відразу ж почнеться переділ в усьому світі... Якщо треба буде натиснути на Францію, то, наприклад, на Корсиці запросто можуть активізуватися сепаратисти, які отримають «ввічливих людей»-інструкторів, гроші і зброю від Кремля. А прецедент з визнання результатів псевдореферендуму під дулами автоматів уже був. А кремлівські чиновники, наслідуючи Ле Пен, говоритимуть: «Належність Корсики до Франції була лише адміністративним питанням французьких часів, острів ніколи не був французьким», написала нардеп.

Нагадаємо, в інтерв'ю російському виданню 16 січня кандидат у президенти Франції від ультраправого об'єднання «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що так само, як і раніше, визнає Крим частиною РФ і вважає легітимним проведений там псевдореферендум. Вона говорила про «історичну приналежність півострова» Росії, стверджуючи, що «приналежність Криму до України була лише адміністративним питанням радянських часів».

 ФОТО: інтернет

QHA