СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Кримський «уряд» призначив «віце-прем'єра» Юрія Гоцанюка новим куратором реалізації федеральних програм з розвитку анексованого півострова. Це розпорядження опублікували на офіційному порталі «уряду» Криму.

— Уповноважити заступника голови Ради міністрів Республіки Крим Гоцанюка Юрія Михайловича підписувати від імені Ради міністрів Республіки Крим угоди про надання субсидій з федерального бюджету, пов'язані з реалізацією федеральних програм і державних програм Республіки Крим у сферах розвитку економіки, промисловості, транспорту, спорту, — йдеться у "документі".

До Гоцанюка куратором реалізації федеральних програм з розвитку анексованого Криму був «віце-прем'єр» Віталій Нахлупін.

 

Нагадаємо, Віталія Нахлупіна затримали у Москві 17 жовтня. Одночасно з цим російські силовики прийшли з обшуками в структури, куратором яких він був. У кримському «управлінні» ФСБ повідомили, що Нахлупіним займається Слідчий комітет Росії, при цьому не «управління» в Криму, а федеральний СК.

Нахлупіна разом з «екс-заступником міністра транспорту» Валентином Дукорським і колишнім «першим заступником голови комітету конкурентної політики» Ярославом Сливкою заарештували на два місяці. Їх звинуватили в отриманні хабара в особливо великому розмірі.

Відзначимо, Віталій Нахлупін у 2010 році став депутатом кримського парламенту. У 2016 році, вже після анексії півострова Росією, він посів пост «віце-прем'єра» Криму.

 

Джерело: Крыминформ

QHA