МОСКВА (QHA) -

Росіяни не розуміють, що коли Крим повернеться до складу України, незаконно побудований Керченський міст доведеться знести. Про це заявив російський опозиційний політик Костянтин Боровий.

— Немає абсолютно ніякої різниці, побудували Керченський міст або не побудували. Адже він — пропагандистська акція. Звичайно, тепер повідомлять, що Росія з'єднана з Кримом мостом. Це абсолютно пропагандистський ефект, його Кремль і домагається, — зазначив він.

Також російський опозиційний політик підкреслив, що кошти, витрачені на цей міст, не окупляться ніколи. Так само, як і кошти, які в Росії витрачаються на мілітаристську пропаганду. І додав, що для того, щоб зрозуміти, що очікує на Крим, досить подивитися на стан економіки Абхазії.

— Будівництво Керченського мосту ніяк не завадить поверненню Криму до складу України. Воно є незаконним, тому що здійснювалося на території України і без узгодження з Україною. Так що Росія заплатить ще й за знесення цього мосту, — сказав Боровий.

Нагадаємо, сьогодні президент Росії Володимир Путін візьме участь у відкритті автодорожньої частини Кримського мосту. Про це заявили у прес-службі Кремля.

Джерело: Апостроф

QHA