КИЇВ (QHA) -

Парламентські слухання з питань фізичної безпеки можуть стати майданчиком, на якому обговорюватиметься проблема агресії щодо журналістів. Про це повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко в рамках презентації індексу фізичної безпеки журналістів України, що проходила у Києві, 4 жовтня, передає кореспондент QHA.

— Комітет Верховної Ради з питань свободи слова підтримав ініціативу Національної спілки журналістів України щодо проведення таких парламентських слухань 1 листопада цього року, перед Міжнародним днем ​​боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів, який проводиться 2 листопада, розповів Томіленко.

Однак при цьому він зазначив, що Верховна Рада може не внести питання до порядку денного і не проголосувати за нього.

 В такому разі у нас буде чергова декларація, але політики і силовики не будуть зобов'язані прийти на ці слухання... Питання безкарності є гострою проблемою, і наші міжнародні партнери готові приїхати і взяти участь у цих слуханнях. Ми закликаємо до формування коаліції здорових сил на захист журналістів, — резюмував він.

Нагадаємо, за останні дев'ять місяців Національна спілка журналістів України (НСЖУ) зафіксувала 75 ​​випадків фізичної агресії проти журналістів.

QHA