ГЕЛЬСІНКІ (QHA) -

У Білому домі анонсували півторагодинну зустріч у форматі тет-а-тет між президентом США Дональдом Трампом і президентом РФ Володимиром Путіним.

Після зустрічі двох президентів, яка запланована на 13:20 сьогодні, 16 липня, у Президентському палаці в Гельсінкі відбудеться зустріч американської та російської сторони у розширеному форматі, яка триватиме дві години. Після перемовин вони пообідають разом і проведуть спільну прес-конференцію.

Увечері того ж дня президент США вилетить з Гельсінкі до Вашингтона.

Сам Трамп уже прибув до Гельсінкі для участі в саміті. Перед цим глава Білого дому заявив, що прогнозує шквал критики з боку ЗМІ і представників Демократичної партії незалежно від того, як пройде його зустріч з Путіним.

— На жаль, як би вдало я не проявив себе на саміті, навіть якби мені віддали Москву в якості компенсації за всі гріхи і зло, вчинені Росією за багато років, мене все одно розкритикують за те, що я був недостатньо хороший і мені мали б віддати ще й Санкт-Петербург, — написав Трамп у Twitter.

Як писало QHA, у Фінляндії вирішили тимчасово відновити контроль на кордонах з іншими країнами Європейського союзу через зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна.

Особлива увага буде приділятися тим, хто прибуває до Фінляндії через аеропорт Вантаа і морські порти Гельсінкі й Турку. Перевірки будуть вибірковими. У першу чергу, перевіряти будуть іноземців, які викликали підозру в спецслужб.

Джерело: whitehousedossier.com

QHA