ЕР-РІЯД (QHA) -

Влада Саудівської Аравії заявила, що перехопила ракету, яку єменські повстанці випустили в бік столиці держави місто Ер-Ріяд.

Як повідомили самі повстанці, ціллю ракети була резиденція короля Салмана ібн Абдул-Азіза Аль Сауда. Кореспондент агентства AFP повідомив, що почув звук вибуху о 10:50 за Грінвічем, незадовго до того, як повинно було початися обговорення бюджету країни на 2018 рік, яке традиційно проходить в резиденції короля в палаці Яммах.

— Балістична ракета була перехоплена над Ер-Ріяд, заявили саудівські військові, які борються з повстанцями з руху Хуті.

За повідомленням влади, це була друга за ліком ракета, яку випустили єменські повстанці за останні два місяці. Перша подібна атака була здійснена 4 листопада, метою повстанців був міжнародний аеропорт в Ер-Ріяді.

Саудівська Аравія звинувачує Іран у поставках ракет повстанцям, проте Тегеран ці звинувачення відкидає. У минулий четвер посол США в ООН Ніккі Халей надала "незаперечні докази" того, що ракети у єменських повстанців іранського виробництва.

Раніше повідомлялося, що арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією завдала два авіаудари по столиці Ємену Сані, зайнятою повстанцями-хуситами.

Джерело: Al-Monitor

QHA