СТРАСБУРГ (QHA) -

 

Захист колишнього керівника так званої «прокуратури» окупованого Криму Наталії Поклонської, яку підозрюють у зраді, подала до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) скаргу на «несправедливі» українські суди.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Максим Могильницький, який є представником адвокатського об'єднання, що працює з Поклонською.

Він зазначив, що адвокатське об'єднання отримало листа зі Страсбурга (Франція), в якому повідомляється, що ЄСПЛ зареєстрував скаргу.

— У скарзі, як і обіцяв, ми барвисто описали усі ті порушення, на які український суд і Генеральна прокуратура, у рамках цієї справи, пішли абсолютно свідомо, — написав Могильницький.

За його словами, вони поінформували ЄСПЛ про нібито недопуск адвокатів до матеріалів справи, а також «про небажання ГПУ визнавати повноваження захисників».

 

QHA повідомляло, що у січні Наталія Поклонська направила заяву на ім'я генпрокурора України Юрія Луценка з вимогою почати розслідування відносно президента України Петра Порошенка і низки українських чиновників. Вона заявила, що українські політики "створили злочинне угруповання".

QHA