КАРЛСРУЕ (QHA) -

Німецький політик Олександр Голанд, який очолює виборчий список правопопулістської партії «Альтернатива для Німеччини», назвав окупований Крим «споконвічно російською територією».

Таку заяву Голанд зробив на з'їзді партії в Карлсруе, повідомляє Die Welt.

Свою думку він висловив у контексті призову до федерального уряду про скасування санкцій.

— Санкції — це завжди неправильно, це неправильна політика. І вони не повернуть жодної частини Криму. Що поробиш, Крим, так би мовити, споконвічна російська територія і не може бути повернутий Україні.

Відзначимо, що федеральний уряд Німеччини офіційно засудив анексію українського півострова і залишається прихильним політиці невизнання анексії та окупації Криму.

На з'їзді «Альтернативи для Німеччини» політик також розкритикував Захід за те, що він не зміг побудувати новий світовий порядок разом із Росією після розпаду СРСР.

Також Голанд заявив, що розуміє президента РФ Володимира Путіна і його політику в світлі розширення НАТО на схід, а також виступив за необхідність хороших взаємин між РФ і Німеччиною.

Партія «Альтернатива для Німеччини» відома своєю критикою міграційної політики канцлера Ангели Меркель і євроскептичними поглядами.

Як повідомляло QHA, президент Петро Порошенко привітав рішення послів країн-членів Європейського Союзу про продовження дії «кримських санкцій» на 1 рік.

ФОТО: інтернет

QHA