КИЇВ (QHA) -

Суд у справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича частково задовольнив клопотання прокурора про допит президента України Петра Порошенка та інших посадовців. Про це на засіданні суду у справі повідомив суддя Владислав Дев'ятко.

Прокурор Руслан Кравцов подавав клопотання про виклик на допит глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

— Прийняти клопотання частково. Допитати Авакова, Турчинова, Вітренка, Воронченка, Гайдука, Толику, Кислицю, Наливайченка, Нечитайла, Парубія, Пономарьова, Чубарова, Яценюка, Порошенка та інших, зазначив суддя.

Дев'ятко додав, що клопотання задовольнили частково через те, що «суд повинен врахувати розумні терміни розгляду справи».

Як повідомляло QHA, представники ЗМІ отримали доступ до документів, що підтверджують вчинення державної зради екс-президентом України Віктором Януковичем. Йдеться про лист, в якому Янукович закликав президента Російської Федерації Володимира Путіна ввести війська в Україну.

Нагадаємо, адвокат екс-президента Януковича Віталій Сердюк приніс на судове засідання Печерського районного суду Києва, в якому розглядали справу про розстріли на Майдані 18-20 лютого, «коктейлі Молотова», бейсбольні бити і кругляки.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що найближчим часом буде завершене досудове розслідування у справі про розстріли на Майдані 2014 року стосовно колишніх високопоставлених чиновників режиму екс-президента Віктора Януковича і його самого.

Джерело: РБК-Україна

QHA