КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко побажав президенту США Дональду Трампу успіхів "у спробах повернути главу РФ Володимира Путіна у стрій". Про це повідомляється у статті на сайті газети Financial Times.

— Цей «український тиждень» відправить потужне послання, яке буде почуте у Брюсселі та за його межами — найголовніше у Гельсінкі. Грунтуючись на нашому узгодженому підході — нічого не робити, що стосується України без України, я бажаю пану Трампу успіхів у його спробах повернути Путіна у стрій. Знаючи російського президента, я можу посперечатися, що він жадає нашої поразки. Але це не варіант, і цього ніколи не станеться, — заявив президент України.

Глава держави підкреслив, що Україна зіткнулася з великими проблемами, і не можна послаблювати тиск на Росію.

— Зробити це було б визнанням слабкості. Замість цього ми маємо дати зрозуміти, що цінності й принципи вільного світу не будуть скомпрометовані ... У Брюсселі на цьому тижні ми дамо зрозуміти, що ціна для Росії за її агресію буде зростати до тих пір, поки не будуть виконані Мінські угоди і не закінчиться окупація Криму і Донбасу.

Нагадаємо, зустріч президентів США і РФ відбудеться у Гельсінкі (Фінляндія) 16 липня.

Дональд Трамп заявив, що все життя готувався до зустрічі з Володимиром Путіним.

QHA повідомляло, що ситуація в Україні стане ключовою темою зустрічі президентів США і Росії. Зустріч нібито має зменшити напруженість у міждержавних відносинах, яка збільшилася до масштабу часів «холодної війни».

Джерело: ZN.ua

QHA