КИЇВ (QHA) -

Кабінет міністрів України має створити міжвідомчий координаційний орган, який сформує претензію України до РФ для відшкодування завданих збитків за анексію Криму і окупацію Донбасу. Про це повідомив президент України Петро Порошенко у своєму Facebook.

За його словами, збройна агресія Росії тягне за собою людські втрати й руйнування економіки окупованих територій, а також руйнування інфраструктури.

— Тому ми не маємо зволікати ні хвилини у формуванні консолідованої претензії України до Росії для відшкодування завданих збитків. Звернувся до Кабінету міністрів України з проханням вжити заходів для якнайшвидшого створення відповідного міжвідомчого координаційного органу, — написав Порошенко.

Глава держави підкреслив, що очікує від уряду детального плану з приводу комплексного розвитку територій, які прилягають до окупованих.

QHA повідомляло, що Петро Порошенко закликав друзів і партнерів України підтримати декларацію держсекретаря США Майка Помпео про невизнання анексії Криму. Він подякував адміністрації президента США Дональда Трампа за підтримку територіальної цілісності України у міжнародно-визнаних кордонах.

Нагадаємо, Майк Помпео у заяві під назвою «Кримська декларація» зазначив, що країна підтримує політику невизнання анексії Криму Росією до відновлення територіальної цілісності України. Держсекретар США закликав Росію «припинити свою окупацію».

QHA