КИЇВ (QHA) -

 

Президент України Петро Порошенко готовий подати у Верховну Раду зміни до Конституції України щодо статусу Криму, якщо скликання Конституційної комісії гальмуватиметься.

Про це Порошенко повідомив в інтерв'ю журналістам у Колонній залі КМДА, де відбулася церемонія, присвячена Дню народження лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, передає кореспондент QHA.

За словами голови держави, робоча група вже напрацювала законопроект про автономію Криму і він дуже сподівається, що у найближчі тижні буде скликана Конституційна комісія.

— Нам засідання комісії не потрібно, я як Президент, можу сам внести до парламенту проект змін до Конституції. Але дуже важливо, щоб це була підтримка української громадськості, юридичної громадськості, щоб це була консолідована позиція кримськотатарського народу. Тільки так можна схвалити зміни до Конституції, які будуть працювати для нас.

На питання про перспективи проходження змін щодо статусу Криму в парламенті, Порошенко відповів:

— Побачимо. У будь-якому разі, політична воля Президента, як ви бачите, є.

 

У зверненні Президента Порошенка до делегатів Курултаю йшлося, що Конституційна комісія має найближчим часом розглянути зміни до Конституції щодо Криму.

QHA