ЛОНДОН (QHA) -

Президент України Петро Порошенко обговорив з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей питання посилення санкцій у відповідь на агресивні дії Росії. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Мей у черговий раз засудила агресію РФ в Україні і окупованому Криму. Президент України, у свою чергу, подякував Великій Британії за невизнання незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові.

Сторони також обговорили отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Солсбері. Порошенко висловив солідарність з британським урядом і заявив, що Україна готова допомогти у розслідуванні справи у разі необхідності.

Окрім цього, під час бесіди порушувалися питання посилення двостороннього співробітництва у сфері безпеки і оборони. Глава української держави запросив прем'єр-міністра Великої Британії відвідати Україну з офіційним візитом.

QHA повідомляло, що Україна планує ввести такі ж санкції проти Російської Федерації, як і США.

Нагадаємо, 6 квітня США внесли до списку санкцій 38 російських бізнесменів, офіційних осіб і компаній.

Санкції, зокрема, введено проти таких олігархів як Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Кирило Шамалов і Віктор Вексельберг. Також у числі тих, на кого тепер поширюються обмеження, — глава "Газпрому" Олексій Міллер, директор ФСБ Микола Патрушев, та інші чиновники.

Усього санкції введені відносно семи російських бізнесменів, сімнадцяти чиновників і дванадцяти підприємств, серед яких "Рособоронекспорт", EN+Group, "Ренова" і "Газпром Буріння".

QHA