КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей, під час якої сторони обговорили питання необхідності посилення санкцій проти Росії через будівництво Керченського мосту. Про це повідомляється на сайті глави держави.

— Глава Української держави наголосив на необхідності посилення міжнародного тиску на Росію з метою повного виконання нею Мінських домовленостей. Співрозмовники підкреслили важливість продовження і посилення санкцій проти РФ, зокрема у контексті будівництва нею незаконного Керченського мосту на окупованому Кримському півострові, — йдеться у повідомленні.

Сторони також обговорили мобілізацію міжнародної спільноти у протистоянні агресивній політиці Росії.

— Під час розмови йшлося також про посилення міжнародного тиску на кремлівський режим з метою звільнення українських заручників і політичних в'язнів, — повідомляється на сайті.

QHA повідомляло, що раніше Петро Порошенко обговорив з Терезою Мей питання посилення санкцій у відповідь на агресивні дії Росії. Президент України подякував Великій Британії за невизнання незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони ввела санкції проти українського представництва агентства «РИА Новости».

Раніше співробітники СБУ затримали у Києві директора українського відділу "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського за підозрою у державній зраді.

Херсонський міський суд ухвалив рішення заарештувати Кирила Вишинського на 60 діб без права внесення застави.

QHA