КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко відзначив орденом «За мужність» українського льотчика Олександра Акопова, що працює на рейсах турецької компанії Atlasglobal, за посадку аварійного лайнера в аеропорту Стамбула.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Відзначається, що 27 липня в надзвичайно складних погодних умовах пілот врятував життя 121 пасажирів і 6 членів екіпажу, бездоганно виконавши посадку аварійного пасажирського лайнера в аеропорту імені Ататюрка.

— В указі, підписаному главою держави, сказано, що українець відзначений високою державною нагородою за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання службового обов'язку, і високий професіоналізм.

На своїй сторінці в Фейсбуці Петро Порошенко також прокоментував вручення нагороди пілотові:

— Вчинку українця аплодує весь світ, а Україна пишається такими синами! Повідомив Олександру, що прийняв рішення підписати указ про нагородження орденом «За мужність». Чекаю його в Києві, щоб особисто вручити нагороду.

Нагадаємо, 27 липня градом розбило носову частину літака, який виконував рейс «Атлас глобал» зі Стамбула в Ерджан (Північний Кіпр). Акопов посадив борт, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити посадкову смугу через бокове скло.

ФОТО: інтернет

QHA