КИЇВ (QHA) -

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook повідомила, що президент України Петро Порошенко написав листа Олегу Сенцову.

Людмила Денісова передала листа адвокату в'язня Кремля Дмитру Дінзе. Денісова висловила жаль, що не зможе особисто передати послання глави держави Сенцову.

— Зустрілася з адвокатом Олега Сенцова Дмитром Дінзе, який вночі відлітає у Лабитнангі. Я передала йому листа від президента України і першого віце-спікера Ірини Геращенко для Олега. Хотіла, звичайно, особисто передати, але зустріч поки не відбулася ... на жаль, — написав вона.

Людмила Денісова також повідомила, що адвокат був у Сенцова два тижні тому.

— Примусового годування на той момент часу не було. Але зараз точною інформацією щодо стану здоров'я Олега Сенцова ми не володіємо. Ми домовилися, що завтра, одразу після зустрічі з Олегом, адвокат зателефонує мені та розповість, як він себе почуває, — повідомив він.

Як писало QHA, Олег Сенцов, який знаходиться в російській в'язниці, повідомив, що тримається і впевнений у своїй перемозі. Про це розповів російський кінодокументаліст Андрій Плахов, якому Сенцов написав листа.

QHA