КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про національну безпеку». Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Twitter.

— Підписав Закон «Про національну безпеку». Ми твердо підкреслюємо курс України в НАТО і ЄС, рішучість наших дій у модернізації сектора оборони та безпеки, — написав він.

QHA повідомляло, що Верховна Рада 21 червня у другому читанні підтримала президентський законопроект «Про національну безпеку України». За це рішення проголосувало 248 народних депутатів. Усього нардепи розглянули 428 поправок до закону.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко подав на розгляд до Верховної Ради проект закону «Про національну безпеку України» 28 лютого.

Мета проекта закону — визначення механізмів управління в сфері національної безпеки і оборони, вдосконалення структури і складу сектора безпеки і оборони, системи управління, координації і взаємодії його органів, запровадження комплексного підходу до планування у сфері національної безпеки і оборони для забезпечення сталого та ефективного цивільного демократичного контролю над органами і формуваннями сектору безпеки і оборони.

QHA