КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко розповів, на що саме будуть спрямовані виділені кошти. Про це він заявив під час підписання закону про внесення змін до державного бюджету на 2017 рік, повідомляє прес-служба глави держави.

— Кошти на фінансування оборонного сектору будуть виділені на кілька напрямів. Значну частину коштів спрямують на будівництво заводу з виготовлення боєприпасів. На сьогоднішній день ми плануємо будувати сучасний завод, який би забезпечив боєприпасами різних видів українські Збройні сили, — зазначив він.

Ще одним напрямом фінансування є забезпечення постачання на озброєння армії танків "Оплот", закупівля засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних літальних апаратів, а також на виробництво ракет.

Законом передбачається і забезпечення соцзахисту військовослужбовців. Так, 1 мільярд гривень буде спрямований на нову житлову програму з будівництва житлового фонду для військових-контрактників.

Також, згідно з текстом законопроекту, буде вкладена сума у 70 млн у програму лікування онкохворих за кордоном.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада збільшила доходну частину державного бюджету України 2017 року майже на 39,7 млрд грн — до 771 млрд грн, видаткову — на 40,7 млрд грн, до 841,1 млрд грн.

ФОТО: Адміністрація президента України

QHA