КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко прокоментував введення ЄС санкцій проти російських компаній, які брали участь в будівництві Керченського мосту.

За словами президента, Київ має посилити санкції проти російського агресора.

— У поєднанні з червневим рішенням Ради ЄС продовжити увесь «кримський пакет» санкцій проти Росії до 23 червня 2019 та історичної «Декларації Помпео», Кремль отримав жорстку і потужну відповідь на питання про приналежність і статус Криму. Доручив МЗС посилити роботу щодо подальшого посилення санкцій проти російського агресора і будь-яких фізичних або юридичних осіб, пов'язаних зі спробою анексії і тимчасової окупації українського Криму, — написав глава держави у своєму Facebook.

Як писало QHA, глава МЗС України Павло Клімкін підтримав рішення ЄС про введення санкцій за будівництво Керченського мосту.

Нагадаємо, ЄС запровадив санкції проти компаній АТ "Інститут Гіпростроймост — Санкт-Петербург", АТ "Суднобудівний завод "Залив", ТОВ "Стройгазмонтаж — Міст", вологодське АТ "ВАД", які брали участь у незаконному будівництві Керченського мосту.

Раніше ЄС також ухвалив рішення про введення індивідуальних санкцій проти шести осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

QHA