НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Сенат Сполучених штатів Америки схвалив проект «Закону про бюджет США на потреби національної безпеки 2018», повідомив президент України Петро Порошенко.

— Сенат США схвалив проект «Закону про бюджет США на потреби національної безпеки 2018», який передбачає виділення $ 500 млн для підтримки України у сфері безпеки та оборонній сфері, написав він у Facebook у ніч на вівторок.

Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру. У нього також включені положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, а також на посилення спроможності повітряних і військово-морських сил.

Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони, наголосив Порошенко.

Раніше Петро Порошенко зазначав, що Київ чекає не лише на оборонне озброєння від США. Він також заявляв, що зараз Україна реформує свою систему безпеки згідно зі стандартами НАТО.

ФОТО: інтернет

QHA