СТОКГОЛЬМ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко подякував Швеції, яка виступила співавтором спеціальної резолюції про порушення прав людини в Криму.

— Я хочу подякувати нашим шведським партнерам та прем'єр-міністру Швеції за ефективну кооперацію в рамках ООН. Завтра буде винесена на голосування Третього комітету Генеральної асамблеї ООН спеціальна резолюція щодо дотримання прав людини в Криму. Я хочу подякувати Швеції, яка виступила співавтором цієї резолюції разом з Україною, сказав Порошенко, повідомляється на сайті Адміністрації президента.

Глава держави висловив сподівання на те, що «завтра буде вчергове продемонстрована реакція світової спільноти щодо грубого порушення прав людини в Криму і незаконної анексії Криму Росією».

Він також повідомив, що радий спільній роботі України та Швеції в Раді безпеки ООН, яка розпочнеться з 1 січня 2017 року.

— Я переконаний, що ми будемо мати ефективну співпрацю в цій сфері нашої міжнародної координації. В першу чергу це буде абсолютно важливий підхід до міжнародної безпеки, сказав Порошенко.

У свою чергу, прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен зазначив, що разом з партнерами по ЄС Швеція погодила жорстку реакцію на незаконну анексію Криму і Севастополя, а також на агресію Росії проти України.

ФОТО: інтернет

QHA