КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна поверне непідконтрольні території Донбасу та окупованого Криму. Про це він сказав під час акції «Перша хвилина миру» у Києві, повідомляється на сторінці глави держави у Facebook.

— Жодна війна, на жаль, не може обходитися без жертв і падіння рівня життя. Але для нас у рівній мірі є неприйнятними як капітуляція, так і перемога ціною колосальних і неприпустимих жертв. Напевно, розважливий, не авантюрний і відповідальний підхід до звільнення окупованих територій потребує більше часу, але перемога неминуча, — сказав президент.

Порошенко підкреслив, що Україна для звільнення окупованих територій використовує різні методи.

— Ми обов'язково переможемо, переможемо і цього разу. Іншою ціною, іншим способом, іншими засобами. Не тільки військовими, не тільки оборонними, але й політико-дипломатичними, — сказав він.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявив, що жителі Криму рано чи пізно візьмуть участь у виборах президента України. Він зазначив, що замість російського аншлюсу буде українське повернення — повернення Криму до України і України в Крим.

QHA