КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко вніс доповнення в Закон України "Про створення вільної економічної зони "Крим" і "Про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України", повідомляє прес-служба глави держави.

Окрім цього, президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави».

Як повідомляють на Банковій, реалізація законодавчого акту дозволить ефективно протидіяти адміністративним правопорушенням на державному кордоні України, контрольованих прикордонних районах, а також на контрольних пунктах в'їзду-виїзду на тимчасово окупованій території України.

— Законом вносяться зміни для вдосконалення заходів, що застосовуються Державною прикордонною службою України в протидії нелегальній міграції на державному кордоні та іншим правопорушенням у прикордонній сфері, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, вноситься низка змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, вводиться два нових види адміністративної відповідальності.

Окрім того, вносяться доповнення до Законів України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", "Про Державну прикордонну службу України", "Правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

Раніше правозахисниця Ольга Скрипник заявила, що важливим кроком для деокупації Криму є приведення до ладу адмінмежі та створення на контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ) нормальних умов, оскільки люди годинами можуть стояти в чергах під снігом і дощем.

QHA