ХАРКІВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко зустрінеться з військовими, які повертаються додому у рамках демобілізації шостої хвилі.

— Як я і обіцяв, я поставив завдання, щоб до кінця жовтня шоста хвиля демобілізації була завершена. Що ми отримаємо в кінці жовтня? Де-факто, багато політиків нам обіцяли перехід на контрактну армію. Я наголошую, що з кінця жовтня українська армія стає контрактною, добровольчою, — заявив Петро Порошенко під час виступу на церемонії передачі військової техніки та озброєння Збройних Сил в ході робочої поїздки у Харківську область, повідомляється на сайті АП.

Він повідомив, що доручив «щоб усі військовослужбовці пройшли хороший рівень бойової підготовки, тренувань і навчання, так само, як і 13 тис. військовослужбовців, які проходитимуть строкову службу».

Крім того, глава держави зазначив, що солдати-строковики не працюватимуть будівельниками на дачах, або виконувати інші завдання, не призначені для бойового навчання.

Президент також наголосив, що призовники строкової служби не будуть спрямовані в місця проведення бойових дій, в зону антитерористичної операції.

— Головне їхнє завдання навчитися захищати Батьківщину, стати справжнім захисником України, сказав Порошенко.

Нагадаємо, 26 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію 6 хвилі військовослужбовців.

ФОТО: сайт АП

QHA