ЛОНДОН (QHA) -

В ході офіційного візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії президент України Петро Порошенко провів зустріч із представниками ділових кіл країни, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Порошенко висловив надію, що Україну і Великобританію очікує хороше майбутнє в плані торговельного та інвестиційного партнерства. За його словами, Великобританія на сьогодні є одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні:

— Країна (Великобританія) інвестувала понад два мільярди доларів і створила десятки тисяч робочих місць.

Зокрема, глава держави відзначив успішну співпрацю українського підприємства «Антонов» і британської компанії Dowty Propellers при створенні транспортного літака Ан-132D.

Також Порошенко розповів про міжнародну компанію Unilever, яка відкрила чайну фабрику у Київській області та міжнародну компанію Hutchison Ports, яка планує у короткостроковій перспективі вийти на ринок вітчизняних морських контейнерних перевезень.

— Успіх цих проектів у нашій країні, безумовно, буде хорошим прикладом для інших інвесторів, а також важливим сигналом довіри українським реформам, зазначив глава України.

Крім того, президент закликав британських бізнесменів інвестувати кошти в Україну.

ФОТО: інтернет

QHA