АНКАРА (QHA) -

Президент України Петро Порошенко у рамках свого візиту до Туреччини закликав президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана сприяти у звільненні українських заручників. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Порошенко подякував Ердогану за підтримку територіальної цілісності України і захист прав кримськотатарського народу.

— П. Порошенко подякував Р. Т. Ердогану за незмінну позицію у підтримці територіальної цілісності України і захист прав кримських татар. Президент України також закликав президента Турецької Республіки сприяти у звільненні українських заручників, — йдеться у повідомленні.

Сторони обговорили двостороннє співробітництво, а також проведення тристороннього саміту Україна — Туреччина Азербайджан.

— Сторони висловилися за продовження інтенсивного політичного діалогу на вищому рівні. Зокрема, йшлося про організацію чергової зустрічі у рамках україно-турецької Стратегічної ради високого рівня, а також реалізацію ініціативи щодо проведення тристороннього саміту в форматі Україна — Туреччина Азербайджан.

Окрім цього, Порошенко і Ердоган порушили питання завершення перемовин щодо підписання угоди про вільну торгівлю між країнами.

— Президенти двох країн обмінялися також думками щодо шляхів розширення взаємовигідного співробітництва в енергетичній, авіаційній та оборонній сферах.

QHA повідомляло, що Петро Порошенко у телефонній розмові з Реджепом Тайіпом Ердоганом обговорив питання укладення договору про вільну торгівлю між країнами.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що Україна цінує послідовну політику Туреччини з відстоювання територіальної цілісності та незалежності. Голова українського парламенту зазначив, що для України дуже важлива підтримка з боку Туреччини на міжнародному рівні, а також висловив надію на таку підтримку і в подальшому.

QHA