КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко закликав друзів і партнерів України підтримати декларацію держсекретаря США Майка Помпео про невизнання анексії Криму. Про це президент повідомив у своєму Facebook.

— Закликаємо усіх щирих друзів і партнерів України підтримати «Декларацію Помпео». Наша загальна стратегія — рухатися від політики невизнання до політики деокупації. Єдиним фронтом змусимо Росію припинити агресію і поважати міжнародне право, — йдеться у повідомленні.

Порошенко подякував адміністрації президента США Дональда Трампа за підтримку територіальної цілісності України у міжнародно-визнаних кордонах.

— Приналежність Криму нашій державі не обговорюється і не може бути предметом компромісів. Переконаний, що згадана заява Державного секретаря США Майка Помпео нарешті позбавить Кремль імперських ілюзій.

Нагадаємо, державний секретар США Майк Помпео у заяві під назвою «Кримська декларація» зазначив, що країна підтримуватиме політику невизнання анексії Криму Росією до відновлення територіальної цілісності України. Держсекретар США закликав Росію «припинити свою окупацію».

QHA