НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

 

Президент України Петро Порошенко під час перемовин з президентом Європейської Ради Дональдом Туском у Нью-Йорку закликав Євросоюз посилити тиск на Росію для негайного звільнення українських політв'язнів. Про це повідомив прес-секретар голови української держави Святослав Цеголко на своїй сторінці у Facebook.

— Президент України закликав ЄС посилити тиск на Росію для невідкладного звільнення всіх українських політв'язнів Кремля, у тому числі — Олега Сенцова, Романа Сущенка і Володимира Балуха, — написав Цеголко.

За його словами, Порошенко також обговорив питання звільнення політичних в'язнів під час зустрічі з президентом Словаччини та іншими лідерами країн, які прибули на 73-ю сесію Генасамблеї ООН.

 

QHA повідомляло, що український голова Петро Порошенко і спеціальний представник США у справах України Курт Волкер під час зустрічі на 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН закликали терміново звільнити всіх українських політв'язнів. Курт Волкер поінформував Порошенка про посилення санкційного тиску проти РФ, зокрема, про запровадження санкцій відносно 12 російських компаній.

QHA