КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко закликав Верховну Раду найближчим часом почати розгляд внесеного ним законопроекту «Про Антикорупційний суд». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

— Попереду — місяці відповідальних рішень. Але що просив би народних депутатів зробити негайно, так це у суворій відповідності з усіма регламентними процедурами почати розгляд внесеного мною законопроекту «Про Антикорупційний суд», — написав він.

Він зазначив, що розраховує на підтримку парламентом його ініціативи щодо скасування електронного декларування для громадських активістів.

Нагадаємо, глава місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Рон ван Роден заявив, що ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд, який подав Петро Порошенко, в цій редакції порушує зобов'язання України перед міжнародними партнерами. У своєму листі він зазначив, що МВФ не погодиться з прийняттям президентського законопроекту про Антикорупційний суд.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко передав до Верховної Ради України проект закону про Антикорупційний суд. Порошенко позначив проект як невідкладний.

QHA