КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська окупованого Криму оздоровитися у Херсонській області.

Про це, як повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, президент заявив під час засідання Ради Національної Безпеки і Оборони.

Петро Порошенко доручив уряду і прикордонникам забезпечити приїзд кримських дітей.

За словами Цеголка, Петро Порошенко зазначив, що екологічна катастрофа в окупованому Армянську сталася унаслідок тренувань російських військових.

Раніше очільник Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв заявив, що дітей з окупованого Криму, які постраждали від хімічних викидів в Армянську, готові прийняти в області. Він повідомив, що можлива евакуація дітей, які проживають в населених пунктах Херсонської області біля адмінмежі з анексованим півостровом.

Відзначимо, про причетність російських військових до екологічної катастрофи в Армянську заявив спікер Міністерства оборони України Олександр Мотузяник. За його словами, влучання снарядів у відстійники відходів хімічного виробництва титанового і содового заводів під час військових навчань РФ призвели до викиду хімікатів у повітря.

Керівник "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук відзначав, що у лавах російських військ у Криму стався витік токсичних речовин.

QHA