ОДЕСА (QHA) -

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки в Одеську область звільнив голову Татарбунарської районної державної адміністрації Олександра Кривенка.

За словами президента, у цьому районі ще в грудні 2017 року інвестору мала бути передана в оренду земельна ділянка під будівництво об'єктів альтернативної енергетики.

— Сьогодні, через півроку, підприємство не те, що не почало будівельні роботи, воно навіть землю в оренду не отримало. А все тому, що голова Татарбунарської райдержадміністрації з невідомих мені причин вважає за можливе не укладати вже півроку відповідну угоду з підприємством, хоча відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації за моїм дорученням було дано, — сказав Порошенко.

Президент підписав розпорядження про звільнення за поданням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

Як раніше писало QHA, Петро Порошенко на церемонії відкриття нового лікувального корпусу Прикарпатського центру репродукції людини в Івано-Франківську, заявив, що Росія знаходиться у тотальній ізоляції і починає нести відповідальність за свої дії.

QHA