БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Посли країн Євросоюзу прийняли рішення про продовження і розширення пакету санкцій проти фізичних осіб і компаній через окупацію Росією Криму ще на шість місяців. Про це у Twitter написав президент України Петро Порошенко.

— Вітаю рішення послів ЄС продовжити на півроку і розширити пакет санкцій проти Росії за окупацію Криму. Тягар «Кримнаша» має стати нестерпно важким до повного відновлення суверенітету України над півостровом, написав він.

Трохи раніше про розширення санкцій також повідомив брюссельський кореспондент радіо «Свобода» Рікард Йозвяк.

За його інформацією, посли ЄС вирішили продовжити санкції, що включають заморожування активів і заборону на в'їзд для 149 чиновників з Росії і донбаських сепаратистів, а також 38 компаній.

Раніше повідомлялося, що до списку санкцій входять 153 фізичних особи та 40 компаній.

Зазначимо, рішення послів носить попередній характер і має бути затверджене міністрами юстиції країн Євросоюзу 14 вересня — напередодні закінчення терміну дії санкцій, введених у зв'язку із анексією Росією Криму та конфліктом на сході України.

Нагадаємо, санкції проти Росії за окупацію Криму і агресію на сході України вперше були введені у березні 2014 року. Після цього вони неодноразово продовжувалися.

ФОТО: інтернет

QHA