КИЇВ (QHA) -

Японський уряд збереже санкції проти Росії доти, поки буде тривати незаконна анексія Криму, а Мінські угоди не будуть виконані в повному обсязі, заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Суми.

— Прем'єр-міністр і міністр закордонних справ Японії дуже чітко дали зрозуміти: доти, поки буде тривати незаконна анексія Криму, доти, поки Мінські угоди не будуть виконані в повному обсязі, японський уряд буде зберігати санкції проти Росії, — підтвердив посол.

За його словами, для Японії важливо не допускати, щоб здійснювалися будь-які зміни кордонів у силовий спосіб або ставилася під загрозу територіальну цілісність держав.

— У цьому столітті таке не може бути дозволено, не може бути прощено. Якщо країни мають територіальні суперечки, це повинно вирішуватися мирним шляхом, адже міжнародне співтовариство має багато механізмів, у тому числі Міжнародний суд ООН, — підкреслив він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко оголосив 2017 рік Роком Японії в Україні. У зв'язку з цим протягом поточного року по всій країні планується проведення численних заходів, присвячених японській культурі.

ФОТО: інтернет

QHA