ВАШИНГТОН (QHA) -

США ніколи не будуть дружити з Росією. Про це повідомила постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі під час лекції в університеті Дьюка у Північній Кароліні.

— У нас в країні мали місце політичні суперечки про те, чи є Росія нашим другом чи ні. Насправді, це некоректне запитання, оскільки Росія ніколи не буде нашим другом. Але, разом з тим, це не означає, що ми не хочемо з ними працювати ... Ми працюємо з ними, коли нам це потрібно, і ми завдаємо удар, коли нам це потрібно. Саме так має бути, — зазначила вона.

Хейлі підкреслила, що США мають намір вкласти великі кошти у розвиток армії та налагодити експорт енергоносіїв.

— Таким чином діючий президент (Дональд Трамп) робить проти Росії більше, ніж будь-який інший президент з часів Рональда Рейгана.

Нагадаємо, заступник міністра фінансів США Сігал Манделкер заявила, що Міністерство фінансів США планує продовжувати тиск на Росію, у тому числі ввести додаткові персональні санкції за анексію Криму і можливе втручання РФ у вибори президента США. За її словами, Вашингтон сконцентрований на тиску на РФ через постійну дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема, окупації Криму і систематичне порушення прав людини.

QHA