КИЇВ (QHA) -

Проти оновленої резолюції з прав людини в окупованому Криму в ході голосування Третього комітету Генеральної асамблеї ООН висловилися всього 25 країн.

До цього списку входять: Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, Північна Корея, Еритрея, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, М'янма, Нікарагуа, Філіппіни, Росія, Сербія, ПАР, Сирія, Судан, Уганда, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве.

Раніше QHA повідомляло, що віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook заявила про те, що Білорусь встромила вже "другий ніж у спину України" в ході голосування Третього комітету ООН за резолюцію.

Нагадаємо, 14 листопада, на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН було ухвалено оновлений проект резолюції з прав людини в анексованому Криму. В результаті голосування 71 країна виступила «за» прийняття документа, 25 — «проти» і 77 утрималися.

Раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зазначив, що рішення Третього комітету ООН з посилення резолюції про права людини в анексованому Криму є черговим ляпасом Росії, оскільки вміст документа став жорсткішим в порівнянні з попереднім варіантом.

QHA