КИЇВ (QHA) -

Українські правоохоронці ідентифікували 900 учасників так званої «Самооборони Криму», які сприяли анексії. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

— Прокуратурою АРК і ГУ Нацполіції в АРК і м.Севастополь встановлені повні анкетні дані 900 осіб, які входили до складу незаконно створеного збройного формування «Самооборона Криму».

Луценко зазначив, що у 2018 році 64-м «самооборонівцям» повідомили про підозру і оголосили їх у розшук. Серед цих 64-х осіб 8 брали участь у створенні та фінансуванні збройного формування, 15 — командували «ротами» і 41 чоловік — брали участь в «Самообороні Криму».

Наразі прокуратура збирає докази участі «самооборонівців» у «захопленні підприємств, установ, організацій, напади на громадян, які підтримують проукраїнську позицію, і їхнє викрадення, а також вчинення інших кримінальних злочинів».

QHA повідомляло, що прокуратура АРК повідомила про підозру пов'язану з викраденням людей двом членам «Самооборони Криму». Під час проведення слідчих заходів один з потерпілих впізнав людей, причетних до його викрадення і проведення допитів з погрозами.

QHA