ВІЛЬНЮС (QHA) -

Прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс завтра, 11 квітня прибуде на схід України, де передасть військовим допомогу у вигляді продуктів, оптики і медичних засобів. Про це сьогодні повідомили у прес-службі литовського уряду.

Литовська делегеція має намір ознайомитися з наслідками військових дій на Донбасі і зустрітися з керівництвом військово-цивільної адміністрації Донецької області.

Глава литовського уряду відвідає амбулаторію, відремонтовану за рахунок Литви, і відкриє дитячий ігровий майданчик, обладнаний на кошти литовських добровольців. Також планується зустріч з місцевими жителями.

Після Донбасу литовська делегація відвідає Київ, де Скверняліс зустрінеться з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Він також відкриє Київський безпековий форум і візьме участь в сесії прем'єр-міністрів "Регіональне співробітництво: об'єднані спільними цілями".

Раніше спікер Сейму Литви Вікторас Пранцкетіс заявив, що Литва не бачить можливостей для істотних змін у відносинах з Росією, поки не зміниться позиція РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Литва передасть Україні сім цифрових наземних телевізійних передавачів для відновлення трансляцій українських програм у Донецькій області.

Відзначається, що адміністрація Донецької області у липні звернулася до уряду Литви з проханням допомогти в цьому питанні. Україна будуть передані телепередавачі малої потужності, їхня вартість становить 33,5 тис євро.

QHA