РИМ (QHA) -

На парламентський виборах в Італії, які відбулися у неділю, 4 березня, за попередніми підрахунками перемагає коаліція правоцентристських партій, до якої входить партія «Ліга» на чолі з Маттео Сальвіні, яка підтримує окупаційну владу в Криму.

Уперше політик побував на півострові на початку жовтня 2014 року і під час поїздки провів зустрічі з так званими міністрами туризму та культури анексованого Криму. Під час відвідування півострова екс-прем'єром Італії Сильвіо Берлусконі у 2015 році, коли вони разом з Путіним випили пляшку рідкісного вина з льохів "Масандри", до групи італійських політиків входив соратник Маттео Сальвіні, який заявляв про підтримку анексії Криму.

— Маттео Сальвіні багаторазово повторює, що Крим — це Росія. «Ліга Півночі» була у числі перших, хто визнав Крим частиною Росії. Зараз ми кожен день підтверджуємо усе, що ми бачили, коли приїздили до Криму, — розповідав тоді соратник лідера "Ліги" Джанматтео Феррарі.

Інформацію про можливе прем'єрство Маттео Сальвіні активно поширюють підконтрольні Кремлю кримські медіа. При цьому для того, щоб очолити уряд Італії, політику потрібно заручитися підтримкою більшості з коаліції правоцентристських партій, куди входять «Вперед, Італія» Сільвіо Берлусконі, «Брати Італії» і «Ми з Італією».

Раніше QHA повідомляло, що на початку лютого в анексованому Крим приїздила делегація депутатів з Німеччини.

QHA