МОСКВА (QHA) -

Прес-секретар президента РФ зробив офіційну заяву у зв'язку з майбутнім виступом Петра Порошенка на сесії Генасамблеї ООН 29 вересня, де президент України має намір підняти питання утиску прав представників кримськотатарського народу.

Звинувачення на адресу Росії в порушенні прав кримських татар не мають під собою жодних підстав і не відповідають дійсності, упевнений прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляють РИА Новости.

– Що стосується якихось можливих звинувачувальних слів із приводу кримських татар – якщо це буде якась голослівна критика, то вона так і залишиться голослівною критикою. Як правило, все, що ми чули до цього, не мало під собою жодних підстав і абсолютно не відображало реального стану справ у Криму, – заявив Пєсков.

Нагадаємо, раніше у звітах місії ООН щодо дотримання прав людини неодноразово повідомлялося, що в зонах України, що зайняті озброєними угрупуваннями, і в окупованому Криму процвітають безкарність і безправ'я, відбуваються різні порушення прав населення.

QHA