ДЖИДДА -

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрівся у Джидді з королем Саудівської Аравії Салманом бін Абдульазізом. Лідери двох країн зустрілися в палаці «Селам» за робочим обідом.

Президент Туреччини і саудівський монарх провели також зустріч за участю делегацій. Обговорення пройшли в закритому для преси режимі. Глава турецької держави знаходиться в Саудівській Аравії в рамках турне по країнах Перської затоки.

Ердогана супроводжують його дружина Еміне Ердоган, глава МЗС Мевлют Чавушоглу, міністр економіки Ніхат Зейбекчі, міністр енергетики і природних ресурсів Берат Албайрак, міністр національної оборони Нуреттін Джаніклі, глава Генштабу ЗС Туреччини Хулуси Акар і глава Національної розвідувальної організації (MIT) Хакан Фідан.

Нагадаємо, Туреччина рішуче засудила дії Саудівської Аравії, ОАЕ, Єгипту та інших країн, що розірвали дипломатичні відносини з Катаром і виступили з підтримкою емірату. Більш того, парламент Туреччини 7 липня екстреному режимі прийняв закон. що дозволяє розміщення турецьких солдатів на військовій базі в Катарі.

ФОТО і джерело: АА

QHA