КИЇВ (QHA) -

Прихильник колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі, член політичної ради "Рух нових сил" Юрій Дерев'янко заявив про намір виставити свою кандидатуру на президентських виборах 2019 року.

Про це політик повідомив у своєму Facebook.

За словами Дерев'янка, він балотується у президенти, щоб "створити в Україні нову систему — неоекономіки і цифрової держави".

— Чотири податки, економічна легалізація, постійний вплив кожного громадянина на важливі державні рішення — це те, що дозволить сучасним українцям жити у квітучій державі, яка буде номером один у Європі. Я хочу, щоб ми мислили категоріями Big Data, блокчейн, робототехніки, смарт-контрактів, а не категоріями корупції, олігархії, бюрократії та вічної боротьби з ними, — повідомляє у ролику Дерев'янко.

Як писало QHA, лідерами президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко і Юрій Бойко.

Дві третини опитаних вважають, що майбутні вибори президента України будуть нечесними. Лише 12% переконані у чесності їхнього проведення, ще 22% поки не можуть відповісти на це запитання.

Як заявила директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, більше 60% населення країни хочуть бачити нові обличчя у державному апараті.

Тільки третина опитаних хочуть бачити при владі лідерів вже існуючих політичних сил.

QHA