КИЇВ (QHA) -

 

Новим координатором Турецького агентства взаємодопомоги і координації Республіки Туреччина (TІKA) в Україні і Криму призначена Есін Аджар Ергін.

З 2017 року вона була програмним координатором TІKA в Аммані (Йорданія).

Ессін Ергін закінчила факультет міжнародних відносин Близькосхідного університету Анкари.

Свою кар'єру в TІKA вона почала в якості молодшого експерта.

Ергін була координатором програми TIKA в Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Розмовляє німецькою, англійською та російською мовами.

 

Ергін змінила на посту Хаджі Байрама Болата, який був координатором проектів по Україні протягом семи років. Болат повернувся до Туреччини.

 

 


27 жовтня координатор Турецького агентства взаємодопомоги і координації Республіки Туреччина в Україні і Криму (TİKA) Хаджі Байрам Болат завершив виконання своїх обов'язків в Україні.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вручили Хаджі Байрам Болат подяку від імені кримськотатарського народу. Чубаров подякував координатору ТІКА за реалізацію численних проектів в соціально-культурній сфері як на благо кримськотатарського народу, так і всієї України.

Турецьке агентство взаємодопомоги і координації Республіки Туреччина було відкрито в 1992 році. Сьогодні його представництва функціонують більш ніж в 100 країнах світу.

Координаційний офіс ТІКА в Україні діє з 1997 року і реалізує проекти в різних сферах: охороні здоров'я, освіти, соціальній інфраструктурі, захисту культурної спадщини, розвитку інституційної спроможності. Соціально-культурні та освітні проекти реалізували на заході України, а також в Одеській та Херсонській областях, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві.

 

QHA