КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим у рамках кримінального провадження збирає докази факту організації незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму. Про це заявив заступник прокурора АРК Олександр Удовиченко.

— Ми готуємо всі дані по факту організації російських "виборів" на території Автономної Республіки Крим. У рамках кримінального провадження будуть встановлені усі особи, причетні до організації цього виборчого процесу, — повідомив він.

За словами Удовиченка, поки недоречно озвучувати, як саме збирають докази причетності до організації "виборів", оскільки цей процес ще триває.

Заступник прокурора АРК запевнив, що прокуратура дасть процесуальну оцінку діям всіх осіб, які сприяли виборчому процесу в Криму.

— Звичайно, у нас вже є конкретні прізвища, і ми робимо все, щоб максимально зібрати докази їхньої провини, — додав Удовиченко.

Раніше в прокуратурі АРК попередили громадян України про відповідальність за статтею "держзрада" Кримінального кодексу України в разі участі в організації проведення російських виборів в анексованому Криму.

Нагадаємо, український МЗС закликав країни ЄС ввести санкції проти осіб, причетних до організації "виборів" на території півострова.

QHA