МОСКВА (QHA) -

У Росії готові організувати візит і допит українськими прокурорами збіглого екс-президента України Віктора Януковича. Про це повідомили у своїй відповіді на запит Генпрокуратури України в аналогічному відомстві Росії, передає ZN.UA.

— У зв'язку із перебуванням Януковича В.Ф. на території Росії Генеральна прокуратура Російської Федерації готова розглянути питання про організацію його допиту у присутності представників правоохоронних органів України, повідомили у генпрокуратурі РФ.

При цьому у профільному російському відомстві зазначили, що жодних заяв Януковича із закликами ввести війська в Україну не надходило ні до Ради Федерацій Росії, ні в адміністрацію президента країни-окупанта Путіна.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, представники ЗМІ отримали доступ до документів, що підтверджують вчинення державної зради екс-президентом України Віктором Януковичем. Йдеться про лист, в якому Янукович закликав президента Російської Федерації Володимира Путіна ввести війська в Україну.

Раніше, під час допиту по відеозв'язку збіглого екс-президента України Віктора Януковича Святошинським судом Києва 28 листопада, Генеральний прокурор Юрій Луценко виніс йому підозру «в умисних діях, що призвели до зміни державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, і ведення агресивної війни проти України — ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України».

ФОТО: інтернет

QHA