КИЇВ (QHA) -

Тема запланованої на 2 березня у Москві прес-конференції екс-президента України Віктора Януковича свідчить про його обізнаність про деталі заочного судового процесу в Києві, заявив представник держобвинувачення у справі про держзраду колишнього президента Руслан Кравченко.

За його словами, адвокати екс-президента вчергове не прибули на судове засідання без поважної причини, а їхні відрядження до Москви для зустрічі з підзахисним не вписуються у графік судових засідань, який складений на три місяці вперед.

— Щодо службового відрядження до Росії адвокати попереджали 23 лютого, але ми вважаємо це не поважною причиною неявки на судове засідання, так як Оболонським райсудом було ухвалено рішення про призначення судових засідань за три місяці до сьогодні, — зазначив він.

Прокурор додав, що через неявку адвокатів, зірвано допит у суді трьох свідків з боку захисту: екс-керівника Головного управління СБУ в Києві та Київській області Олександра Щеголева, співробітника "Украероруху" Андрія Черткова та екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари.

Нагадаємо, Янукович пообіцяв розповісти на прес-конференції про нові "докази" причетності представників нинішньої української влади до розстрілу протестувальників на Майдані, а також про судовий процес над ним.

QHA